Testy klíšťat

Jak klíště doručit na adresu Rokycanova 4437/5, Brno-Židenice 61500:

  • Poštou - doporučeně (v lékárnách lze koupit přibližně za 50 Kč odběrovou soupravu EliTest Tick. V návodu je uveden slevový kód na 50 Kč, který můžete uplatnit při objednávce online - proto vás odběrová sada nebude nic stát. Na trhu mohou být i odběrové soupravy za cenu 1400 Kč, které mají v ceně i kompletní analýzu klíštěte - u nás pak již nic neplatíte.)
  • Osobně - na adresu Rokycanova 4437/5, Brno-Židenice 8:00 - 15:00

Doporučujeme:

  • klíště uchovat ve zkumavce, která je součástí odběrové sady EliTest Tick a nebo klíště vložit s navlhčeným kouskem ubrousku do uzavíratelného sáčku nebo malé zkumavky, kterou seženete v lékárně
  • klíště pošlete co nejdříve. Lze jej poslat později, a to až 3 týdny po vytažení. Naše laboratoř je v provozu jen v pracovní dny, a proto počítejte se zdržením, pokud klíště přichází k nám v pozdních odpoledních hodinách na konci týdne. U klíšťat doručených po 15:00 hodině nelze zahájit proces testování klíštěte tentýž den, proto doba pro vydání výsledků analýzy klíšťat, kterou deklarujeme níže, se o jeden den prodlužuje.
  • Pokud klíště nechcete posílat ihned, doporučujeme využít odběrovou soupravu pro uchování klíštěte EliTest Tick pro uchování a pozdější odeslání.

Platba za analýzu:

  • Platební kartou (při objednání on-line nebo přímo v sídle naší společnosti)
  • Převodem (stačí zvolit tuto možnost v online objednávce)
  • Hotově (jen při osobním doručení - nezadávejte prosím tuto možnost, pokud klíště chcete zasílat poštou, dochází pak ke zbytečným zdržením, naopak zvolte tuto možnost, pokud chcete platit kartou při osobním doručení)

Jak rychle obdržím výsledky:

  • Analýzy klíšťat zpracováváme bezodkladně, nejpozději však do 3 pracovních dnů od uhrazení a doručení vzorku, podle toho, která událost nastane později. Výjimečně se může stát, že i bez příplatků za expresní zpracování získáte výsledky tentýž den, kdy nám je klíště doručeno.

Zasíláte-li klíště Českou poštou, upozorňujeme vás, že občas je zásilka ztracena. Proto doporučujeme zasílat klíště jen doporučeně, aby bylo možné prokázat, že došlo ke ztrátě zásilky. V takovém případě klientům vrátíme uhrazenou cenu za analýzu.

Test kompletní (klíště)

Dodání do 3 dnů
Hodnocení
Cena 1 400 Kč

Analýza klíštete na přítomnost borélií, ehrlichií (anaplasmy) a virů klíšťové encefalitidy. Test se provádí z živého nebo mrtvého klíštěte. Máte-li odběrovou sadu, zadejte slevový kód po kliknutí na tlačítko objednat.

Testy z krve (protiláty proti boréliím)

Dodání do 3 dnů
Hodnocení
Cena 1 573 Kč

NOVINKA! Chcete mít jistotu, že jste se nenakazili od infekčního klíštěte? K vyšetření klíštěte nabízíme nově vyšetření z krve na protilátky IgM a IgG ve dvou analýzách.

Test na borélie (klíště)

Dodání do 3 dnů
Hodnocení
Cena 545 Kč

Analýza klíštete na přítomnost borélií. Test se provádí z živého nebo mrtvého klíštěte. Termín dodání výsledku je do 3 pracovních dnů od obdržení platby a doručení vzorku do laboratoře.

Test na kl. encefalitidu (klíště)

Dodání do 3 dnů
Hodnocení
Cena 787 Kč

Analýza klíštete na přítomnost původce klíšťové encefalitidy. Test se provádí z živého nebo mrtvého klíštěte. Termín dodání výsledku je do 3 pracovních dnů od obdržení platby a doručení vzorku do laboratoře.

Test na ehrlichie (klíště)

Dodání do 3 dnů
Hodnocení
Cena 545 Kč

Analýza klíštete na přítomnost ehrlichií (anaplasmy). Test se provádí z živého nebo mrtvého klíštěte. Termín dodání výsledku je do 3 pracovních dnů od obdržení platby a doručení vzorku do laboratoře.

Test na borélie a ehrlichie (klíště)

Dodání do 3 dnů
Hodnocení
Cena 787 Kč

Analýza klíštete na přítomnost borélií a ehrlichií (anaplasmy). Test se provádí z živého nebo mrtvého klíštěte. Termín dodání výsledku je do 3 pracovních dnů od obdržení platby a doručení vzorku do laboratoře.

Test na borélie a encefalitidu (klíště)

Dodání do 3 dnů
Hodnocení
Cena 1 029 Kč

Analýza klíštete na přítomnost borélií a o virů klíšťové encefalitidy. Test se provádí z živého nebo mrtvého klíštěte. Termín dodání výsledku je do 3 pracovních dnů od obdržení platby a doručení vzorku do laboratoře.